Shalom Kazimierz
posiada 14 w pełni wyposażonych i funkcjonalnych pokoi urządzonych w stylu łączącym ponadczasową klasykę i kameralność. 

Wszystkie pokoje rozmieszczone są na trzech kondygnacjach połączonych schodami. 
Recepcja znajduje się na parterze. 
Pokoje w naszym obiekcie są dostępne w konfiguracji:
 2 x Single, 
3 x Twin, 
5 x Double, 
3 x Triple 
oraz 1 x Double Deluxe.


Single RoomPokoje jednoosobowe są wyposażone w jedno duże wygodne łóżko o wymiarach 140x200 cm. Każdy z nich posiada bezpłatny i nielimitowany dostęp do Internetu zabezpieczony hasłem dostępu. Na wyposażeniu pokoju jest płaski telewizor, wbudowana suszarka do włosów, zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz szlafrok i pantofle dla naszych Gości. Pokoje jednoosobowe znajdują się na drugim i trzecim piętrze i mają widok z okien na ulicę Józefa.

prev next

Double Room


Pokoje dwuosobowe są typu DBL są wyposażone w jedno duże wygodne łóżko małżeńskie o wymiarach 180x200cm. Każdy z nich posiada bezpłatny i nielimitowany dostęp do Internetu zabezpieczony hasłem dostępu. Na wyposażeniu pokoju jest płaski telewizor, wbudowana suszarka do włosów, zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz szlafroki i pantofle dla naszych Gości. Pokoje dwuosobowe znajdują się na pierwszym, drugim i trzecim piętrze i mają widok z okien na ulicę Józefa.

prev next

Twin RoomPokoje dwuosobowe są typu TWIN są wyposażone w dwa osobne łóżka o wymiarach 90x200cm. Każdy z nich posiada bezpłatny i nielimitowany dostęp do Internetu zabezpieczony hasłem dostępu. Na wyposażeniu pokoju jest płaski telewizor, wbudowana suszarka do włosów, zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz szlafroki i pantofle dla naszych Gości. Pokoje dwuosobowe znajdują się na pierwszym, drugim i trzecim piętrze i mają widok z okien na ulicę Kupa.


prev next

Triple Room


Pokoje trzyosobowe są wyposażone w jedno łóżko małżeńskie o wymiarach 140x200cm oraz 1 łóżko pojedyncze o wymiarach 90x200cm. Każdy z nich posiada bezpłatny i nielimitowany dostęp do Internetu zabezpieczony hasłem dostępu. Na wyposażeniu pokoju jest płaski telewizor, wbudowana suszarka do włosów, zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz szlafroki i pantofle dla naszych Gości. Pokoje trzyosobowe znajdują się na pierwszym, drugim i trzecim piętrze i mają widok z okien na ulicę Józefa.

prev next

Double Deluxe


Pokój o podwyższonym standardzie metrażowym z częścią wypoczynkową oraz balkonem posiada jedno łóżko małżeńskie o wymiarach 180x200cm. Posiada on bezpłatny i nielimitowany dostęp do Internetu zabezpieczony hasłem dostępu. Na wyposażeniu pokoju jest płaski telewizor, wbudowana suszarka do włosów, zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz szlafroki i pantofle dla naszych Gości. Pokój Dbl Deluxe znajduje się na pierwszym piętrze i ma widok z okien na ulicę Józefa.

prev next